AISC-1206-R33J-T
ABRACON
815-AISC-1206-R33J-T
AISC-1206-R33J-T
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD IND 0.33 uH 0.590 A 700.00 mOhm
ECAD Model:
In Stock: 939
Stock:
939 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ABRACON
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Ceramic Wirewound RF Inductor
1206 (3216 metric)
Unshielded
330 nH
5 %
590 mA
700 mOhms
- 40 C
+ 125 C
45
650 MHz
Standard
3.56 mm
2.16 mm
1.52 mm
Ceramic
AISC-1206
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: ABRACON
Case Code - in: 1206
Case Code - mm: 3216
Core Type: Wirewound
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Mounting Style: PCB Mount
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 2000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 50 MHz