RNV14FAL240K
SEI Stackpole
708-RNV14FAL240K
RNV14FAL240K
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 240KOhms 1/4W 200 ppm 1% High Volt Anti-Moist
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNV
240 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
1.6 kV
2.4 mm
6 mm