SM6227FT412R
SEI Stackpole
708-SM6227FT412R
SM6227FT412R
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - SMD RES, WW, 6227, 412 ohm, 1%, 3W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 750   Multiples: 750
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 750)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - SMD
RoHS:
412 Ohms
3 W
1 %
6227
20 PPM / C
+ 275 C
- 55 C
15870
SM
Reel
Application: High Temperature
Brand: SEI Stackpole
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MX
Height: 6.35 mm
Length: 15.88 mm
Mounting Style: PCB Mount
Product Type: Wirewound Resistors
Factory Pack Quantity: 750
Subcategory: Resistors
Technology: Wirewound
Width: 6.99 mm