YR1B412RCC
TE Connectivity / Holsworthy
279-YR1B412RCC
YR1B412RCC
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole YR1 0.1% 412R
ECAD Model:
In Stock: 712
Stock:
712 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
R
412 Ohms
250 mW (1/4 W)
0.1 %
15 PPM / C
- 65 C
+ 155 C
250 V
2.3 mm
6.3 mm